Ta strona używa ciasteczek (cookies), które są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
X

Możesz dokonać rezerwacji pokoju on-line.

Od

Do

3. Projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego pod nazwą: Podniesienie efektywności energetycznej Hotelu nad Wigrami poprzez modernizację systemu grzewczego z wykorzyst

Pragniemy poinformować, iż na realizację projektu pt.:

Podniesienie efektywności energetycznej Hotelu nad Wigrami poprzez modernizację systemu grzewczego z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii (pompy ciepła)”

uzyskaliśmy dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach

Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013

Osi Priorytetowej V. Rozwój infrastruktury ochrony środowiska

Działania 5.2 Rozwój lokalnej infrastruktury ochrony środowiska

Głównym celem projektu jest podniesienie efektywności energetycznej Hotelu nad Wigrami poprzez modernizację systemu grzewczego z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez montaż pompy ciepła, która będzie pracowała w obiekcie na cele centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej oraz ciepła technologicznego. W ramach projektu planuje się montaż pompy ciepła, która będzie współpracowała z istniejącą instalacją solarną oraz w szczytowych okresach z kotłem olejowym.  

przetarg 1 - inwestor zastępczy.pdf

przetarg2 - pompa ciepła.pdf

 

tel. + 48 87 563 59 59

recepcja@hotelnadwigrami.pl

Kontakt

Hotel nad Wigrami***

Gawrych Ruda 39B

tel: + 48 87 563 59 59

kom.: + 48 668 696 207

e-mail: recepcja@hotelnadwigrami.pl

marketing@hotelnadwigrami.pl

Napisz do nas