Ta strona używa ciasteczek (cookies), które są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
X

Możesz dokonać rezerwacji pokoju on-line.

Od

Do

Sauna

W zacisznym miejscu naszego Hotelu stworzyliśmy relaksującą strefę saun. Jest to idealne miejsce, by się wyciszyć i oczyścić organizm.

 

 

Sauna sucha
Korzystny wpływ naprzemiennego ogrzewania i chłodzenia ciała zauważono już w starożytności. Jednak dopiero Skandynawowie wypracowali i wdrożyli znane nam dziś zasady korzystania z tzw. sauny fińskiej. Miała ona zapewnić im długie oraz zdrowe życie. Pozytywny wpływ ...
Sauna na podczerwień
W Hotelu nad Wigrami *** proponujemy Państwu 2 - osobową kabinę na podczerwień, która dzięki przyjemnemu klimatowi poprawia samopoczucie, a dobroczynne promienie podczerwone usprawnią nie tylko przemianę materii, ale i system immunologiczny oraz pracę układu ...
Strefa wypoczynku
Jest to miejsce odpoczynku pomiędzy poszczególnymi cyklami w saunie. Wygodne leżaki oraz wydobywająca się z głośników muzyka relaksacyjna pomogą Państwu odprężyć się. 
Cennik
  Dla gości hotelowych Dla gości z zewnątrz Sauna sucha 70zł/h 80zł/h Sauna na podczerwień 60zł/h 70zł/h

 

tel. + 48 87 563 59 59

recepcja@hotelnadwigrami.pl

Kontakt

Hotel nad Wigrami***

Gawrych Ruda 39B

tel: + 48 87 563 59 59

kom.: + 48 668 696 207

e-mail: recepcja@hotelnadwigrami.pl

marketing@hotelnadwigrami.pl

Napisz do nas